Nowax Sp. z o.o. – ul. Naramowicka 150b – 61-619 Poznań – tel. 695 601 480
Nowax
  1. firma
  2. oferta
  3. salony
  4. usługi
  5. porady
  6. kontakt
img

Firma Nowax działa na rynku nieprzerwanie od 1974 r. - podłogi drewniane to nasza specjalność. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór podłóg drewnianych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi nasz Klient może być pewien że pomożemy mu wybrać najlepszą podłogę dopasowaną do jego potrzeb.

W swojej ofercie posiadamy podłogi drewniane krajowe oraz lite i laminowane najlepszych firm, takich jak Baltic Wood, Barlinek, Panmar, Parador, Witex, Qiuick Step. Uzupełnieniem oferty jest chemia do parkietów i profesjonalne akcesoria parkieciarskie takie jak materiały ścierne, kleje, lakiery, oleje, środki do pielęgnacji podłóg renomowanych producentów.
 
img


img

Poza sprzedażą parkietów wykonujemy kompleksowe usługi parkieciarskie. Nasze profesjonalne ekipy montażowe, sprawią że Twoja podłoga będzie profesjonalnie wykonana,a Ty będziesz cieszył się jej wyglądem przez długie lata. Nasi Klienci mogą być pewni, że wygląd ich podłogi leży w rękach fachowców i profesjonalistów.

Od początku stawialiśmy na jakość wykonania oraz profesjonalne narzędzia. Twoja podłoga jest dla nas wyzwaniem, a zachwyt twoich gości naszą reklamą.
 
>> Lista naszych wybranych realizacji <<

Realizacja FreshTomato.pl