Parkiety, drzwi i panele podłogowe

Głównym zakresem działalności naszej firmy jest dostarczanie Klientom pokryć podłogowych oraz akcesoriów parkieciarskich, służących do pielęgnacji i konserwacji desek drewnianych bądź paneli. Posiadamy wyroby pochodzące od takich producentów, jak Parkiet Hajnówka, JAWOR-Parkiet, Wicanders czy DECORA. Przede wszystkim specjalizujemy się w sprzedaży takich wyrobów, jak podłogi drewniane. Poza naturalnymi deskami w naszej ofercie znajdują się również panele laminowane i winylowe oraz parkiety warstwowe. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość wyboru rozwiązania, które będzie im odpowiadało pod względem estetycznym, użytkowym, a także finansowym.

Poza sprzedażą zajmujemy się także montażem oferowanych przez nas wyrobów. Dodatkowo przed przystąpieniem do prac służymy Klientom swoim doradztwem, zajmujemy się pomiarem wilgotności i przygotowaniem podłoża, a także późniejszym szlifowaniem, lakierowaniem i konserwacją położonego parkietu

Czytaj więcej...

Salon Nowax w Poznaniu

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego

Czytaj więcej...

Podłogi drewniane

Naszą specjalnością są podłogi drewniane – uważamy je za gwarancję komfortu, stylu, a także trwałości i łatwości użytkowania w każdym pomieszczeniu, w którym zostaną zamontowane. Polecamy Państwu podłogi drewniane czołowych producentów. Należą do nich DLH, Dom Korkowy oraz Egzopark.

Panele podłogowe

Popularnym rozwiązaniem dla zaaranżowania efektownie wyglądającej posadzki są panele podłogowe. W naszej ofercie dostępne są modele laminowane oraz winylowe, które występują w wielu wersjach kolorystycznych. Ponadto odznaczają się zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań technicznych, które ułatwiają montaż elementów. Na mocno eksploatowane powierzchnie polecamy szczególnie modele winylowe, zaś w domach sprawdzą się tańsze wersje laminowane.

Parkiety warstwowe

Spośród oferowanych przez naszą firmę typów pokrycia podłogi, szczególnym uznaniem cieszą się parkiety warstwowe. Są one bardzo proste w montażu i nie wymagają szlifowania – zyskując sobie tym samym uznanie wśród klientów.

Tarasy

Ze względu na coraz popularniejsze wśród użytkowników tarasy, również one znajdują się ofercie naszej firmy. Proponujemy Państwu zarówno deski tarasowe, jak i całe systemy potrzebne do montażu. Znajdą Państwo u nas tarasy takich producentów jak Plastivan oraz Terrafina. Doradzimy Państwu również przy wyborze poszczególnych tarasów tych szczególnie wypoczynkowych przestrzeni w naszych domach i ogrodach.

Home

Artiworks | 27 September 2017

Welcome to our new Website

Read more