Nowax Sp. z o.o. – ul. Naramowicka 150b – 61-619 Poznań – tel. 601 646 200
img

imgimg

Deski podłogowe

Podłogi:

img  img  img
 

Odpowiednio dobrane i położone deski podłogowe tworzą wyjątkowy klimat mieszkania. Są swego rodzaju dopełnieniem przestrzeni, poświadczając wyszukany gust jej gospodarzy. Deski podłogowe to bardzo ważne elementy wystroju Państwa mieszkania. Warto więc poważnie zastanowić się nad wyborem odpowiednich desek czy paneli podłogowych. W naszej ofercie znajdą Państwo panele i deski podłogowe prestiżowych producentów. Należą do nich: Witex, Quick Step czy Parador. Chętnie doradzimy w dobrze paneli i desek podłogowych, wskażemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa mieszkania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

Jak odpowiednio dopasować deski podłogowe?

Podczas wyboru desek podłogowych należy mieć na uwadze nie tylko ich wygląd. Decydując się na rozwiązanie tego typu warto przyjrzeć się wytrzymałości użytego podczas produkcji tworzywa. Oprócz tego trzeba uwzględnić wymiary: im grubszy materiał, tym lepsza izolacja podłogi. Deski znacznie lepiej będą też znosić działanie czynników zewnętrznych, takich jak mycie czy pastowanie.

Nie da się jednak ukryć, że decydujemy się na deski podłogowe głównie ze względów estetycznych. To bardzo wdzięczne rozwiązanie, dzięki któremu można uzyskać dowolny wzór zwany mozaiką. Ponadto, im bardziej naturalna barwa drewna, tym efekt będzie pełniejszy.

Warto postawić na dodatki, które tylko pozornie nie pasują do drewna – tworzywo doskonale łączy się z surowymi elementami wykonanymi z kamienia, betonu, stali lub szkła. Właśnie dlatego parkiet będzie świetnie wyglądał w przestronnym salonie lub nowoczesnej kuchni.

Zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu, by dowiedzieć się więcej o naszych produktach.

Realizacja FreshTomato.pl